Witamy !

Portal powstał z myślą o nauczycielach, którzy uczą języka angielskiego w przedszkolach oraz oddziałach przedszkolnych.  Celem strony jest  wzajemna pomoc  oraz wymiana  doświadczeń, aby  lekcje stawały się ekscytującą przygodą  zarówno dla małych uczniów jak i nauczycieli.

Zapraszam do zapoznania się z treścią strony:

• ·         „Lekcje ” – Przykładowe lekcje  z dokładnym opisem  działań nauczyciela.
  • ·         „Zabawy” – Gry i zabawy ruchowe w języku angielskim które urozmaicają  twoje lekcje.
  • ·    „Gry” – Baza odnośników do multimedialnych gier językowych które mogą być wykorzystane z tablicą    interaktywną.
  • ·     „Piosenki” – Nic tak nie zapada w pamięć jak dobrze skomponowana, skoczna piosenka. W tym dziale znajdziesz mnóstwo piosenek praktycznie do każdego bloku tematycznego.
  • ·         „Forum” – Miejsce w którym wymieniamy się doświadczeniami.

Witam ponownie po krótkiej przerwie. Sprzedaż e-booka przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Widać tematyka nauczania języka angielskiego w przedszkolu staje się coraz bardziej popularna :) Oczywiście nie spoczywam na laurach. Projekt cały czas jest rozwijany. Obecnie trwają dalsze prace nad książką - planowana jest wersja papierowa zawierająca nie tylko szczegółowe rozpiski każdej lekcji i zabaw, ale także zdjęcia które jeszcze bardziej ułatwią Państwu nauczanie.

• Pracujemy także nad wersją dla rodziców, którzy nie mieli styczności z językiem angielskim, ( z wymową poszczególnych słów)
  • Wszystkie osoby, które zakupiły bądź zakupią e-booka, dostaną nową wersję ze zdjęciami zupełnie za darmo!
  • W planach są także nagrania piosenek śpiewanych przez przedszkolaków.
  • Niespodzianka :)

Dodano lekcję jedenastą!!! Tym razem z działu " Pogoda"

Dodano odpowiedź na pytanie dotyczące piosenek!

Dodano filmik o wykorzystaniu metody TPR w praktyce

UWAGA!

Już jest gotowy jedyny i niepowtarzalny poradnik: " Angielski dla Przedszkolaków"

Dzięki ebookowi dowiesz się:

-  Jak przeprowadzić 41 fascynujących lekcji. Lekcję są opisane krok po kroku

- Poznasz 37 fenomenalnych i wciągających zabaw językowych które uczynią twoje lekcję cudowną przygodą

- Poznasz 21 piosenek z mnóstwem słówek i konstrukcji oraz dowiesz się jak uczyć piosenek i wyliczanek tak by zapadały w pamięć. Jeśli uważasz, że obecne podręczniki oferowane przez wydawnictwa to jedynie drogie malowanki. To ta książka jest dla Ciebie!

TYLKO TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE 29ZŁ