Lekcja druga

LEKCJA NR 2  [ dział Toys]

Procedure 1:

Powitanie: Witamy się z uczniami mówiąc T: „Hello children” Ss: „Hello Teacher” niektóre dzieci mogą jeszcze nie pamiętać dlatego też można przywitać się kilka razy.

Proccedure 2:  Piosenka na powitanie ”Good Morning ” nauczyciel i uczniowie śpiewają piosenkę

Procedure 3:  Powtarzamy polecenia TPR: stand up, sit down, clap your hand, jump dodając nowe:  come here, go there

Procedure 4:  Prosimy uczniów aby usiedli w kole, następnie bierzemy zabawki: a dolly, a  teddy, a dog, a cat  i urządzamy teatrzyk: Mówiy dzieciom T: „Dolly say hello” , i dzieci witają się z laleczka T: „ Teddy says hello” – dzieci witają się z misiem.T: „The dog says  Woof „, dzieci naśladują odgłosy psa, T: “The cat says meow”;  dzieci udają kota.

Procedure 5: Nauczyciel uczy piosenki (2) ”Dolly says hello”

Procedure 6:  Powtórka słówek, zabawy [ głuchy telefon, ]

Procedure 7; Pożegnanie T: ”Goodbye students”  SS: ”Goodbye teacher”