^Powrót na górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fox - lisek

 „Fox” – angielska wersja „chodzi lisek w koło drogi”, może nam służyć do powtórek piosenek albo po prostu, by ożywić lekcję. Dzieci siedzą w kole. Wybieramy jedno dziecko, by było liskiem. Następnie dzieci śpiewają piosenkę w języku angielskim, alisek chodzi dookoła. Gdy dzieci przestają śpiewać, lisek dotyka jedno z dzieci albo wrzuca woreczek do rączek. Siedzące dziecko próbuje złapać liska, a lisek stara się zająć jego miejsce. Dziecko staje się nowym liskiem i zabawa toczy się dalej. Jeżeli dziecko dogoni i złapie liska, może wrócić na swoje miejsce, a lisek szuka kogoś innego, komu zechce zająć dom.

Copyright © 2013. Angielski dla Przedszkolaków Rights Reserved.
x

Zapisz się na newsletter i otrzymaj od nas bezpłatny poradnik  :)